Throwback Time met Ellen, commercieel manager bij Montreal Vastgoed.
Bij project Bord’eau in Oudenaarde was zij, vanuit de ontwikkelaar, de schakel tussen de particuliere kopers en het Wyckaert bouwteam.
✔️ Bouwen met zorg
“Deze visie van Wyckaert zie je terug in de duidelijke en open communicatie. Bij de leverancierskeuze van bv. keuken, badkamer, vloeren … staat kwaliteit steeds voorop.”
✔️ Flexibiliteit en begeleiding tijdens het proces
“Bouwprojecten vragen soms om aanpassingen. De klantenbegeleiding geeft daarin verhelderend advies, bespreekt mogelijke wijzigingen uitgebreid en optimaliseert plannen actief mee.”
✔️ Een pluim voor de klantenopvolging
“Het contact met de klantenopvolging was er vooral tijdens de uitvoeringsfase, voornamelijk met Leen Roels. Ze stelt zich erg flexibel op, zeker wanneer er last-minute aanpassingen i.f.v. de verkoop moesten overwogen worden.”
✔️ Professioneel, gedreven en zorgzaam
“Wyckaert in 3 woorden: professioneel, gedreven en zorgzaam met oog voor kwaliteit.”
Bedankt Ellen, voor de mooie woorden. Fijn om samen te bouwen en te zien dat onze persoonlijke aanpak werkt.



